Õpetajad

Kõik Isvara Joogakooli õpetajad omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Tiina Pappel

Tiina on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli rahvusvahelise ärijuhtimise eriala ning löönud kaasa KUMU ehituse korraldamises, IT-alase startupi käivitamises ja juhtinud projekte reklaamiagentuuris.

Kuid ELU ise on teda alati suunanud vaatama sügavamale inimese sisse, et mõista siin universumis valitsevaid seadusi, inimsuhete dünaamikat ja seda miskit, mida pole võimalik käega katsuda ega silmaga näha, kuid mille olemasolu on siiski selgelt tajutav.

2012. aastal tulid Tiina ellu järgemööda nii jooga-, tantra- kui teraapiaõpingud Holistika Instituudis. 2013. aastal reisis ta Taisse õppima ning lõpetas suures rahvusvahelises joogakoolis 500tunnise joogaõpetajate kursuse. Tulles tagasi Eestisse, on sellest ajast alates olnud tema põhitööks joogakoolitused ja teraapiatöö. Ta on Isvara Joogakooli üks asutajatest ning põhiõpetajatest. Ta on lõpetanud Holistika Instituudi 4-aastase terapeudiõppe 2016. aastal kutseeksamiga ning töötab ka holistilise regressiooniterapeudina.

Tiina on veendunud, et kõige tähtsam teekond elus leiab aset inimeses eneses ning nii jooga kui teraapia on sellel teel suureks abiks ja inspiratsiooniks, mida iganes siis ühel hingel on vaja siin maises elus väljendada või ära õppida. Täna on tal suur au ja rõõm olla selles ka teistele teejuhiks ja abiliseks.

Tiina on kahe toreda tütre ema ning läbi aegade on teda paelunud ja pühenduma pannud ka muusika ja tants. Tema viimase aja kireks on argentiina tango ja selle kauni tantsu kaudu loodav maagia Naise ja Mehe vahel.

Karolin Tsarski

Karolin on vaimsuse ja jooga vastu huvi tundnud juba teismeeast, kui ta lubas endale, et kunagi ta joogaga ka tegelema hakkab. Karolin on lõpetanud The London School of Economics and Political Science antropoloogia eriala, kust sai inspiratsiooni tutvuda šamanismiga ning sealt edasi alustas ta joogaga ja läbis reiki, Hawaii lomi-lomi massaaži ja tantra kursuseid. 2011. aastal suundus ta intensiivsele joogakursusele Mehhikos, mille põhjalik koolitus koondas tema jaoks erinevatest koolkondadest tulenevad vaimsuse sügavad tõed ühtseks ja loogiliseks tervikuks. Tänu joogateaduse kvaliteetsetele ja põhjalikele õpetustele otsustas ta jätkata jooga ning tantra õpinguid Eestis ning läbis 2014. aastal joogaõpetaja koolituse Tais. 2017. aastal õppis ja õpetas Karolin pool aastat Kolumbias ning omandas edasijõudnud joogaõpetaja tiitli.

Lisaks joogale õpetab Karolin ka teadlikku seksuaalsust, seda nii noortele koolides kui täiskasvanutele kursuste raames ning naistele on ta loonud ka online kursuse karolintsarski.ee kodulehel.

Nelli Timm

Nelli on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse kiitusega ning töötanud seejärel nii Eestis, Belgias kui Bosnia ja Herzegovinas. Väljakutseks on ta endale seadnud materiaalse ja vaimse tee ühildamise.

Elu müsteeriumite vastu on Nelli huvi tundnud juba teismelisena, kuid lõplik äratundmine tuli 2011.a. kui üks tööperiood lõppes ja Nelli hakkas otsima teed, kuidas tuua oma ellu tegelik tasakaal ja hingerahu. Järgnes intensiivne aasta õppides tantrat, joogat, meditatsiooni, ayurvedat, astroloogiat, kristalliteraapiat ja reikit – huvid ja tehnikad, mis köidavad teda tänaseni.

Nelli on joogat süvitsi õppinud juba 6 aastat ning alates 2016.a. detsembrist ka sertifitseertitud hatha jooga õpetaja. Nellil on 200h joogaõpetaja tunnistus. Lisaks õpib ta Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustamist.

Tanel Peterson

Tanel alustas oma joogateekonda 2010. aasta augustis tantrakursusega Tallinnas. See kursus oli tohutuks inspiratsiooniks uurida sügavamalt tantrat, erinevaid joogaharusid ja meditatsiooni. Tanel taipas kiiresti, et jooga õpetused on väga tõhusad ja aitavad kiiresti spirituaalselt areneda ning temast sai pühendunud jooga õpilane ja praktiseerija. 2012. aasta alguses käis Tanel Taimaal 500h õpetajate intensiivkursusel ja nüüd on ta jagamas neid teadmisi kõigile kes oma ellu püsivat rõõmu ja arengut tuua soovivad.