Sündmused

Isvara Joogakooli sündmused 

Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida siin või kirjutades info@isvarajoogakool.ee

Praktiseerijate klubi

Uued kuupäevad selguvad peagi!

„Armas joogasõber! Kas käid joogatundides ning oled inspireeritud vaimsest teekonnast aga tunned, et sooviksid tutvuda teiste joogasõpradega, et teha ühiselt praktikaid, arutada vaimsete teemade üle, saada grupi tuge, et oma vaimset teekonda süvendada, igapäevaeluga põimida ja seda kõike arengut toetavas õhkkonnas? Nüüd on Sul selleks võimalus!

Praktiseerijate klubisse on oodatud nii meie joogakooli õpilased (olenemata läbitud tasemest) kui ka teised joogahuvilised. Saame kokku, et teha ühiselt praktikaid, seada endile arendavaid eesmärke, toetada, innustada ja inspireerida teineteist. Lisaks arutleme vaimsetel teemadel, et kogeda erinevaid vaatenurki, peegeldusi ja jagada kogemusi. Kord kuus plaanime ühiselt teha avardavaid erisündmusi, mis toetaks meie eesmärke ja teekonda. Oled oodatud liituma igal ajal!

Praktiseerijate klubi eestvedajaks on Isvara Joogakooli õpilane ja Yoga Alliance sertifitseeritud joogaõpetaja Leeve Karmo.

Osaluspanus: 10 EUR

Transformation of Lime Butterfly ( papilio demoleus ) with pupa and caterpillar

Mehe vägi

Uus koolitus 2022

„S ee koolitus on mõeldud kõikidele imelistele meestele, kellel on huvi mõista nii iseenda seksuaalenergiat individuaalselt kui ka selle imelise energia dünaamikat mehe ja naise vahel ja seda just läbi naise perspektiivi. Kursust viib läbi Karolin Tsarski.

Vaatame siin kursusel teemasid nagu mida naised tegelikult tahavad, mis tegelikult naises sügava erutuse tekitab ja mis tal põlved nõrgaks võtab.

Räägime mehe ja naise vahelistelisest erinevustes nii üldiselt kui seksuaalselt ja viisidest, kuidas nad saavad siiski omavahel harmooniliselt toimida, et mõlemad pooled saaksid sügava rahulduse.

Vaatame mehe seksuaalsust läbi tantristliku, taoistliku ja tänapäeva meditsiini perspektiivi ning räägime lahti ejakulatoorse kui kogu keha energeetilise orgasmi.

Teeme ka erinevaid praktikaid ja harjutusi nagu jooga ja meditatsioon, et luua ühendus oma meheliku väega ja sügava orgastilisusega.

Riietu mugavalt, et saaksid teha joogat ja istuda matil. Kursuse täpne aeg oleneb grupi suurusest ja küsimuste hulgast. Lõuapaus on orienteeruvalt 12.00-13.00. Kursuse osaluspanus ei sisalda lõunasööki.

untitled-design-10

Tantra jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design

„T antra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Kvaliteetaeg paaridele: südame avanemine

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design (2)

„S iia sündmusele on oodatud kõik paarid, kes soovivad pühendada ja veeta koos kvaliteetaega, et luua üksteisega sügav ühendus südame tasandil.

Teeme erinevaid harjutusi, et lõdvestada pinged, tunnetada üksteise kohalolu, luua usaldust, tulla südamesse, saada hingeline kontakt ning äratada sügav intiimsus.

Mõnus ja rahulik sündmus on mõeldud ainult paaridele, kõik harjutused on ainult oma partneriga ning ühtegi grupipraktikat ei ole.

Osaluspanus 60 EUR/paar.

Naiste naudingukursus

Uus koolitus 2022

FEA_RBridges_duo

„K ui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

See kursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuse allikaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me olla sellega kontaktis. Vägi ei voola meie kehas ja olemuses vabalt ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks või puudulikuks. Igal naisel on võimalik see energia endas üles äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.
Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist. Iga naine saab võtta vastutuse enda kätte. Ka mõttejõuga võib viia end orgasmiseisundisse siis, kui vaid soovid. Iga päev ja iga hetk võib muutuda orgastiliseks. Kui sa leiad endas naiselikkuse allika, suudad sa sellega vajadusel kogu aeg kontakti võtta.

Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis naiselikkuse energia üles äratavad. Regulaarse harjutamisega võime kogu oma elust luua hoopis orgastilisema kogemuse.

Teekond, kuhu Sa oled astumas sellel kursusega, algab kõigepealt lahti laskmisest, lubamisest endal laskuda iseendasse ja vabastada kõik, mida me enam ei vaja ja kõik, kes me tegelikult ei ole, et luua ühendus iseenda tõelise olemusega. Me äratame ja taastame ühenduse oma füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse kehaga läbi sügava joogapraktika. Me laskume oma keha austamisse, aktsepteerimisse ja armastamisesse. Me lähme süvitsi äratamaks ja loomaks kaunist ja harmoonilst suhet oma yoni (tupe) ja oma rindadega, kaks võimast naiselikkuse väe keskust. Me vabastame end häbist ja piinlikkusest, mis puudutab meie seksuaalsust ja loome loomuliku ja vaba ühenduse oma sensuaalse minaga. Samuti vaatame, kuidas oma igapäeva elu muuta mõnusamaks, armastusele avatumaks, sensuaalsemaks ja orgastilisemaks.
Kursusel räägin ja jagan isiklikke kogemusi järgnevatel teemadel:
Erinevad orgasmi liigid, mida iga naine kogeda saab
Meele roll orgasmide kogemisel
Sensuaalsus igapäevaelus
Yin & Yang armatsemises
Yoni massaaž
Alistumine
Andmine & saamine
Vabanemine seksuaalsuse mahasurumisest
Rinnamassaaži kasulikkus
Yoni äratamine
Orgasmid ja jooga
“Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.”-David Deida
Riietu mugavalt, et saaksid teha joogapraktikat. Kursuse täpne lõpuaeg oleneb grupi suurusest ja küsimuste mahust. Lõunapaus on orienteeruvalt 13-14.30. Kursuse tasu ei sisalda lõunasööki.

Südamlik joogahommik

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design (4)

„J oogateaduse kohaselt asub meie hing meie südame piirkonnas. Südamekeskuse äratamine on kaunis viis kuidas luua ühendus iseendaga sügavamalt tasandil. Samuti toob südame avamine puhta armastuse kogemise, tänulikkuse, alandlikkuse.

Jooga, tee ja vaikuse päevane retriit

Uus kuupäev selgub peagi!

„Kutsume Sind veetma sügavalt lõdvestavat ja endaga kontakti loovat laupäeva, kus teeme joogat ja joome teed.

Oleme päeva vaikuses ja joome vaheldumisi tseremoniaalselt teed ning teeme tervendavat ja lõõgastavat joogapraktikat.
Joogat annab Karolin Tsarski ja tee tseremooniat viib läbi Steve Kokker.

Seekordsed teed on väga haruldased metsikud teed Steve erakollektsioonist mis toetavad sisemist ärkamist. Steve kohta saad lähemalt lugeda siit: teaandtouch.com . Kui soovid kodus tee maagilist võlu kogeda saad endale meelepärase tee leida siit: chado.ee

Päevakava
10.00-11.00 Tee
11.10-13.10 Jooga
13.30-14.45 Tee
14.45-15.00 Kõndimise meditatsioon
15.10-17.10 Jooga
17.30-19.00 Tee
Osaluspanus 55 EUR. Sisaldab joogat, teed ja näkse.
*Kui rahaline panus on Sulle takistuseks palun anna märku.
*Kui oled tee suhtes väga tundlik, palun samuti anna märku, saame pakkuda taimset teed alternatiivina.
IMG_2800

Bhajanite ühislaulmine

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design (22)

„B hajanite ühislaulmine on osa bhakti jooga praktikast kus fookuseks on südamekeskuse avanemine.

Laulame üheskoos lihtsaid aga võimsaid sanskriti keelseid mantraid eesmärgiga äratada energia anahata ehk südame tšakras.

Bhakti jooga on tõeline ja ehe Jumala otsing; otsing mis algab, jätkub ja lõpeb Armastuses. Üks hetk täielikku andunud armastust Jumala vastu viib meid lõpliku vabanemiseni. “Bhakti,” ütleb Nârada oma selgituses bhakti-aforismides, on “intensiivne Jumala armastus”. – “Kui inimene seda kogeb, armastab ta kõiki, ei vihka kedagi; ta kogeb igavesti tõelist rahulolu.” – Seda armastust ei saa taandada maiseks kasuks, sest niikaua kui kestavad maised ihad, ei tule selline armastus. 

– Swami Vivekananda

Kõik on oodatud olenemata varasemast kogemusest. Sündmus on annetuse baasil.

Vaikuse ja jooga retriit Türgis

Suvi 2022

„Ole vaikne.

Sisene vaikusesse.

Vaikus on kese.

Vaikus on südame koobas.

-Swami Shivananda

Oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses .

Esimene päev on planeeritud saabumiseks ning viimane minemiseks. Jooga ja vaikuse retriidi programm toimub 7. täispikka päeva.

“Lausa uskumatu kui palju läbielamisi mul selle nädalaga oli nii mitmel tasandil, see on hämmastav, vaadeldes oma meele ja sisemise rahu seost. See on uskumatu kui palju taipamisi mul oli.”

7. päeva viibime vaikuses. Palume selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid. Samuti palume mitte lugeda raamatuid.

Päeva peale on planeeritud nii meditatsioone, joogapraktikat, rituaale, enesevaatlust kui ka teisi tegevusi.

“Raske on leida sõnu, et tänada. Oli õhku olla, oli õhku teha, ei olnud midagi üleliia pinguldatud. Ma sain naerda ja ma sain õnnest nutta ja valust nutta ja kõike-kõike – kõik sai läbi tehtud. Ma olen väga õnnelik, et ma tulin ja tagasi joogalainele sain.” 

Loe lisaks osalejate kogemusi SIIT blogist.

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

“See, et kõik on läbi tehtud, andis väga palju juurde. Ma saavutasin eesmärgi, ma tõesti tundsin sügavat rahu.” 

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus on 900 EUR ja sisaldab:

-Majutust 8 ööd. Majutus on lihtne ashrami stiilis kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. (*Kui sa soovid üksinda toas olla, siis on osaluspanud 1000 EUR). Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust (spetsiaalselt keha puhastamise eesmärgiga valmistatud lihtsad ja maitsvad taimsed toidud) (23 toidukorda)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama
Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur suvel on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson. Ashramis on võimalus kohtuda ja suhelda ka Siddhashrami guru Yogi Adnan Çabukiga.

“Kõik oli imeline.”

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu 300 EUR MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK. Kui sa ei saa osaleda, tasume ettemaksu 100%. Retriit toimub, kui maikuuks 2021 on tasunud 15 inimest. Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

“Kõik on täiuslik.”

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue

alanya-2016-camp-50
alanya-2016-camp-22
alanya-2016-camp-39
oda03

Meestejooga

Uus kuupäev selgub peagi!

„I
nimene on väike Universum ja Universum on Suur Inimene”
Kui kõik 5 elementi meie kehas , maa, vesi, tuli, õhk ja eeter on harmoonias, loomulik ühendus oma olemusega ja universumiga on loodud.
Meeste joogas me teeme lihtsaid ja tõhusaid Hatha, Kriya, Kundaliini jooga praktikaid ja meditatsioone mis aitavad meie energiatel ja teadvusel harmooniliselt tõusta kõrgematesse dimensioonidesse. Tasakaalustades keha, meele, emotsioonid ja energiad siseneme me universumi lõputusse potensiaali. Joogid nimetavad seda seisundit Kalpavriksha seisundiks, milles me loome oma elu teadlikult.
Kuid enne sellesse seisundisse sisenemist on meil vaja mitteteadlikust kompulsiivsest meele tegevusest edasi liikuda teadlikku meele tegevusse ja seda kõike me meeste joogas ka teeme.
Kallis mees, tule ja koge seda kõike ise!
Namaskar
Oleme tänulikud 15 EUR osaluspanuse eest.
Lord-Shiva-2

Jooga, vaikuse ja tee retriit

Uus kuupäev selgub peagi!

„Kutsume Sind veetma rahulikku nädalavahetust, kus teeme joogat, jalutame looduses, sööme kerget ja puhastavat tervislikku vegan toitu, teeme sauna, oleme vaikuses ja joome teed.

Retriit algab reedel alates kell 16.00. Reede õhtul tutvume vabas õhkkonnas üksteisega ja teeme sauna.
Laupäeval oleme terve päeva vaikuses, jalutame looduses, teeme joogat.
Pühapäeva hommikul alustame vaikuses teetseremooniaga ja tasapisi tuleme vaikusest välja.
Jooga, vaikuse ja tee retriit sisaldab ööbimist jagatud tubades, 5 toidukorda, 2 õhtut sauna, teetseremooniat, joogat ja teisi tegevusi.
Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson. Teetseremooniat viib läbi Steve Kokker. Karolini ja Taneli kohta saad lähemalt lugeda siit: https://isvarajoogakool.ee/opetajad/
Registreeri: https://isvarajoogakool.ee/tunniplaan/
Registreerimise kinnitab ettemaks 50 EUR Isvara Joogakooli kontole: EE142200221062766268 SWEDBANK
Ajakava:
Reede 
16-18 saabumine
18-19 õhtusöök
19-20 tutvumismängud
20-22 saun
Laupäev
8:00 jooga
10:00 hommikusöök
12:00 matk
14:00 lõunasöök
16:00 jooga
18:00 õhtusöök
20:00 saun
Pühapäev 
8:00 teetseremoonia
10:00 hommikusöök
12:00 jooga
14:00 lõunasöök
15:00 lõpuring/meditatsioon
Water Drop Falling Making Concentric Circles
Tea-Ceremony-Meditation-Destination-Deluxe (1)
istock-856992252

Jooga ja päikese puhkus Tenerifel

Uus kuupäev selgub peagi!

„Luba endale mõnus ja lõõgastav jooga puhkus Tenerifel! Joogapuhkus leiab aset imelises rahulikus keskuses Tenerife lõunarannikul, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et välja lülituda kiirest igapäevaelu tempost ja lõõgastuda ning nautida tõeliselt sügavat puhkust. Keskus on kaugel massiturismist ja ülerahvastatud randadest. Majad on ehitatud naturaalsetest materjalidest ja maagiline aiake on kui oaas, kus saad leida endale mediteerimise, lõõgastumise, lugemise või muu meelepärase tegevuse nurgakese. Aias on samuti bassein, kus on filtreeritud kloorivaba vesi. Samuti kasvatatakse aias orgaanilisi vilju, mida kasutatakse ka toitude valmistamisel. Lähim rand on 15 minuti jalutuse kaugusel.

Teeme iga päev joogat nii hommikupoolikult kõi õhtul. Tegu on klassikalise hatha jooga praktikaga, mis sobib igaühele olenemata füüsilisest vormis või painduvusest.
Joogat viib läbi Isvara Joogakooli õpetaja Tanel Peterson.
Taneli kohta saad lähemalt lugeda siit: https://isvarajoogakool.ee/opetajad/
Toitlustamine on kohapeal 3x päevas. Joogatamise ja söömise pauside ajal on plaanitud puhkus kas rannas või erinevate kaunite looduslike kohtade külastus.
Jooga ja päikese puhkus Tenerifel sisaldab:
-6 ööd kahestes tubades, rätikud on olemas (tubasid koristatakse iga päev).
-Taimne (vegan) toit 3x päevas (suures osas kohalikud oma aiast korjatud orgaanilised viljadest)
-Basseini kasutus (kloorivaba looduslikult filtreritud vesi)
-Jooga 2x päevas 1h45 (joogamatid ja pleedid on olemas kohapeal)
-Transfeerid lennujaamast
-Väljasõite (Rendime meie seltskonnale bussi ning saame sellega külastada nii lähedal olevaid külakesi kui ka Tenerife kauneid looduslikke vaatamisväärsusi)
Reisi tasu ei sisalda lennupileteid. Kui oled kindel tulija, saame Sind liita Facebooki grupiga, kus on teised reisilised kes planeerivad koos ühislendamist. Samuti saad pileti valida ise näiteks skyscanner.net kodulehelt või pöördudes reisifirmade poole.
Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK.
2017-03-19-PHOTO-00000109
53333214_2174808332558426_8444455558534135808_n
67485750_2399172956788628_5072115587824484352_n

Yoni jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

„Yoni tähendab sanskriti keeles tuppe või üsa, püha templit. Jooga ühtesulandumist. „Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

Nii tantra kui tao traditsioonide kohaselt on naise yoni värav valgustumiseni, seega on ülioluine igal naisel saada sügav kontakt oma isikliku väekohaga- oma yoniga. Valgustumine on kosmiline orgasm ning seetõttu on samuti olulisel kohal orgasmide võimendamine ning pikendamine. Buddha ise on öelnud, et “Valgustumine on naise suguelundites”

Yoni jooga on lihtne harjutuste seeria, mis ei hõlma intiimseid/alasti harjutusi ning mille eesmärk on luua sügavam kontakt oma yoniga ning treenida yoni lihaseid.

See praktika aitab igal naisel jõuda sügavamate ja pikemate orgasmideni ja seda ka ilma partnerita. Harjutused on lihtsad ning pärinevad nii tantra kui tao traditsioonidest, mida nende koolkondade naised on aastatuhandeid praktiseerinud.

Siin õhtul me yoni muna ei kasuta, kuid harjutused on sobilikud ka kodus koos yoni munaga praktiseerimiseks.

15977658_465186263605673_8458839673508310840_n

Paarijooga ja südamemeditatsioon

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design (1)

„P aarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning üksteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat.

Samas võib paarijoogaga liituda ka üksinda ning leida partner kohapeal, tunda end vabalt ning kogeda koosloomise rõõmu.

Paarijooga lõpus teeme imeilusa südamemeditatsiooni, mis aktiveerib meis tänulikkuse, alandlikkuse ja tingimusteta armastuse tundeid.

Tulla võid kas kaaslasega või ka üksi- etteregistreerimisel saame teada anda kas on paaris arv osalejaid!

“Isegi kui me seda ei kahtlusta, on armastus universumi ülim seadus: müstiline seadus, mis valitseb ja juhib kõike, alates elutust aatomist kuni ratsionaalsete olevuste ühildumiseni välja. 

Kõik meie tegevused ja mõtted saavad alguse sellest armastusest ja selle poole on nad tõmmatud, justkui vastupandumatu külgetõmme jumalikule keskusele…

Jooga on teadmiste teekond ja samal ajal armastuse ja armastamise teekond. Seega on targad inimkonnale edasi andnud poosid, mida sooritada paarina, et need suhted mis meil on, oleks harmoonilised ja vaimsed.

Nende asanate järjepidev praktika aitab Sul ja Su partneril areneda vaimselt ja ülendada teie hingi, et jõuda Ülima Vabaduseni, koos armsamga. Selle joogapraktika südames on loomulikult- ARMASTUS. “

Südamemeditatsiooni rituaal

Uus kuupäev selgub peagi!

„Sinu ülesanne ei ole mitte armastust otsida, vaid kõigest otsida ja leida endast kõik need takistused, mis sa oled armastuse ette ehitanud.” Rumi

Anahata- ehk südamemeditatsioon on armas rituaal, kus südamekeskuse avamiseks ja puhta armastuse energia kogemiseks kasutatakse selleks spetsiaalselt valitud südant avavat muusikat ja grupi ühisvälja väge. Iga osaline saab praktiseerida nii armastuse energia saatmist kui selle vastu võtmist.

Oled oodatud ühinema selle võimsa ühismeditatsiooniga, mis avab südamed ja täidab sinu ning sind ümbritseva maailma piiritu ning isetu armastusega.

Meditatsiooni viib läbi õpetaja Kaari Shiromani

Osaluspanus: 12 EUR

mandala  sallil

Teadliku unenägemise ehk nidra jooga praktika

Uus kuupäev selgub peagi!

„N idra jooga ehk teadliku unenägemise joogaõhtul teeme ettevalmistava joogapraktika  ning seejärel teeme nidra jooga praktika.

Teooriat me sellel õhtul ei käsitle, nidra jooga teooriast räägime esimese taseme kursuse raames tunnis number 45, huvi korral jälgi Isvara Joogakooli kalendrit ja uudiskirja!

“Jooga nidrat peetakse tantristlikuks praktikaks, sest tantras peaks meele evolutsioon muutuma spontaanseks . Sa ei pea oma loomuse, harjumuste ja piirangutega võitlema, sest nii tehes, lood sa vaenulikkust iseendas.”
– Swami Satyananda Saraswati

Untitled design (2)

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!