4. taseme joogakursus (12x 2h 45min)

350,00

Isvara Joogakooli 4.-11. taseme joogakursused lähevad veelgi sügavamale joogaliku maailmavaate mõistmise ning praktikaga ning eeldavad regulaarset iseseisvat kodust praktikat. Iga tund sisaldab nii teooriat kui joogapraktikat.

Kursuse eest on võimalik tasuda ka kahe või kolme osamaksena või järelmaksuga, vastava valiku saab teha kassas makset sooritades.

Kui Sa ei saa kursust lõpetada, saad liituda järgmise alustava grupiga ilma, et peaksid uuesti kursuse eest tasuma. Üks osaluspanus kehtib ainult kahe järjestikuse tsükli kohta. Palun ole teadlik, et kõrgematel tasemetel võib olla pikem vahe, kuni uus kursus algab.

* Kursuse hinna sees sisaldub lisaks veel PIIRAMATU JOOGABOONUS! 2.-11. taseme õpilased, kes on tasunud oma kursuse eest, saavad selle vältel käia kõikides madalamate tasemete tundides piiramatult ja tasuta!