Kalender

Palume Sul ennast 1 taseme tundi kindlasti broneerida – kuna meie stuudiosse mahub kindel arv osalejaid, siis tagab see Sulle koha soovitud tunnis ja sobival ajal.

Pangaülekandega tasumine palume teha enne tunni toimumist meie e-poes. Kohapeal saab maksta ainult sularahas!

Esimese taseme kursusega võid liituda igal ajal.

Kõikide tundide kohta on lühikirjeldus kalendris ja kalendri all, põhjalikumalt saad kursuste kohta lugeda SIIT ja erisündmuste kohta SIIT.

1. taseme joogakursus

1. taseme joogakursusega on oodatud liituma kõik huvilised ja sellega saab liituda igal ajal. Iga tund sisaldab teooriat ning praktikat. Loe põhjalikumalt SIIT.

2 & 3 taseme tunnid

Isvara Joogakoolis 2. tasemega saad liituda, kui Sul on läbitud vähemalt 80% Isvara Joogakooli 1. taseme programmist. Kolmanda tasemega saad liituda, kui Sul on läbitud vähemalt 80% 2. taseme programmist.  Erinevalt 1. taseme kursusest, millega võis liituda igal ajal ja käia kas järjest või üksikutes tundides, siis 2 & 3 tasemega soovitame liituda algusest ja käia kursus järjest läbi, kuna teemad on põhjalikumad ja toetuvad rohkem eelnevalt õpitule. 2 & 3 taseme kohta saad rohkem lugeda SIIT.

4.-11. taseme tunnid

Alates 4. tasemest läheme edasi jooga süvaõppega ning selleks, et eelnevat kinnistada ja inspireerida Sul isikliku praktikaga sügavamale minna on lisaks eelneva kursuse 80% läbismiseks eelduseks ka edukas eksami sooritus pärast 3., 7. ja 11. taset.  Loe lähemalt SIIT.

Erisündmused

Isvara Joogakoolis leiab aset mitmeid erisündmuseid.Loe erisündmuste kohta täpsemalt sündmuste lehelt.

Eratunnid- Sinule sobival ajal

Isvara Joogakoolis on Sul võimalus võtta ka jooga eratunde. Eratunnis on õpetaja tähelepanu ainult Sinul. Eratunnina saad võtta kas Isvara Joogakooli 1.-11. taseme kursuste tunde, kus tunniga kaasneb alati teooria loeng ning anname Sulle ka kursuse materjali, kusjuures tunni teema saad valida ise. Samuti on võimalus võtta joogapraktika eratundi, kus praktikat saab kohendada vastavalt Sinu vajadustele.